Rihanna nxit aludimet për gjininë e fëmijës së dytë

Rihanna mund të ketë lënë të kuptohet gjininë e fëmijës së saj me A$AP Rocky.

Këngëtarja, e cila është shtatzënë me fëmijën e dytë të çiftit, bleu rroba për të në LA të mërkurën dhe fansat vunë re se disa nga artikujt që ajo mori ishin shumë të rëndësishme. Në fotot e siguruara nga Daily Mail, krijuesja e hitit “Lift Me Up” u pa teksa shikonte një rozëpastel, duke i bërë ata të besojnë se ajo është në pritje të një vajze.

Disa madje shkuan në Twitter për të nxitur spekulimet. Një fans shkroi: “@rihanna mos luaj me zemrat tona. Ne shpresojmë për vajzën Fenty.” “Oh Zot një vajzë në rrugë? Rihanna a është e vërtetë kjo??” shkroi një tjetër. Por një person u kujtoi të tjerëve se Rihanna bëri të njëjtën gjë gjatë shtatzënisë së saj të fundit, por përfundoi duke mirëpritur një djalë.”Ajo bëri të njëjtën gjë herën e kaluar dhe ishte një djalë lol,” shkroi fansi, përpara se një tjetër të thoshte, “ajo po tallet me ju”.

Këngëtarja zbuloi se ishte shtatzënëpër herë të dytë t kur performoi në pjesën e parë të shfaqjes Super Bowl me barkun e rrumbullakosur. Çifti konfirmoi se ata ishin në lidhje në vitin 2021 dhe mirëpritën fëmijën e tyre të parë së bashku në maj 2022. Emri i djalit të tyre ende nuk është bërë i ditur.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top