Rihanna lançon linjën e re të kujdesit ndaj flokëve

Rihanna ka lancuar linjën e re të kujdesit ndaj flokëve.
Artistja njoftoi nisjen e Fenty Hair në Instagram të martën, duke shpërndarë një video të saj.
“@fentyhair është duke u ngritur dhe është koha që më në fund të keni përvojën e flokëve që keni pritur”, shkroi në mbishkrimin e saj nëna e dy fëmijëve.
“Ju e dini se sa rëndësi ka për mua ndryshimi i flokëve. Unë kam pasur pothuajse çdo , ngjyrë, gjatësi”,vazhdoi ajo.
“Kështu që unë po lançoj një linjë produktesh i krijuar për të forcuar dhe riparuar të gjitha llojet e flokëve, gjë që na nevojitet vërtet!”
Sipas dokumenteve të tjera të përditësuara këtë vit, fansat e Fenty mund të presin gjithashtu , scrunchies, rrjeta flokësh dhe zgjatime, si dhe furça dhe krehër.

 

 

 

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top