Reshjet të dendura shiu në Gjermani, përmbytet autostrada, shënohet një aksident

Gjermania është prekur nga reshjet e dendura të shiut. Shumë rrugë në vend janë përmbytur si pasojë e shiut dhe kjo ka sjellë kaos në trafik.

Si pasojë e reshjeve të dendura të shiut është shkaktuar edhe një aksident trafiku me pasojë një person të lënduar rëndë.

E pazakontë në Greqi/ Tufa e deleve konsumon 100 kg kanabis

BE: Asociacioni të fillojë menjëherë, pa vonesa dhe kushte

Blinken: Rusia po kryen krime kundër njerëzimit në Ukrainë

Steinmeier: Zgjidhje evropiane për problemet e migracionit

Franca “nuk do t’i mirëpresë migrantët” nga Lampeduza

Stefanos Kasselakis, surpriza e zgjedhjeve për lidershipin e Syrizas

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top