Replikat/ Balla: Gaz, po të përdor Saliu. Bardhi: Taulant ty të kanë shfrytëzuar bandat

Teksa kreu i grupit parlamentar të PD-së, Gazment Bardhi fliste me gazetarët jashtë sallës së Kuvendit dhe sulmonte maxhorancën, ka ndërhyrë ministri Balla.

Ky i fundit ka replikuar me Bardhin, ndërsa ka pohuar se demokrati po përdorej nga ish-kryeministri Berisha.

“Po të përdor Saliu”, tha Balla, ndërkohë që Bardhi ia ktheu me zë të lartë duke vijuar akuzat; O Taulant ty të kanë shfrytëzuar bandat, s’kemi thënë gjë o burrë”.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top