Rebecca Loss reagon pas aludimeve për një lidhje me Beckham

Rebecca Loos ka reaguar ndaj kritikave që ka marrë në rrjetet sociale për lidhjen e saj të dyshuar me David Beckham.

Pasi dokumentet e reja të Netflix të futbollistit rishfaqën pretendimet e ish-asistentit të tij personal në vitin 2004 se ai kishte tradhtuar gruan e tij, Victoria Beckham, me të, Loos shkoi në Instagram për të reaguar ndaj kritikave.

Në përgjigje të një fansi që e mbështeste atë kundër kritikëve , Rebbeca këmbënguli se ajo po bënte çmos që të mos lejojë që urrejtja të shkatërrojë atmosferën pozitive. “Faleminderit.Po i pranoj komentet e neveritshme me aq humor sa mundem”, ka komentuar ajo.

“Pse gruaja tjetër i nënshtrohet gjithmonë një urrejtjeje të tillë? Pse jo burri i martuar?” pyeti një fans. “Vë bast se nuk ka komente të këqija në faqen e tij në Insta!”

“Sasia e urrejtjes që po merr kjo zonjë është tronditëse,” shtoi një përdorues i dytë. “Të rrëzosh një grua tjetër dhe ta ofendosh atë, tregon shumë më tepër për ty!”

Në episodin e katërt dhe të fundit të “Beckham”, i cili debutoi të mërkurën, David dhe Victoria diskutuan furinë mediatike që shkaktoi tradhtia e tij e supozuar në fillimet e hershme.

“Unë nuk e di se si e kaluam atë,” kujtoi atleti. “Victoria është gjithçka për mua. Për ta parë atë të lënduar ishte tepër e vështirë, por ne jemi luftëtarë”, shtoi ai. “Ne kishim nevojë të luftonim për njëri-tjetrin dhe për familjen tonë. Ajo që kishim ia vlente të luftonim.”

 

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top