Rebecca Loos flet për lidhjen e dyshuar me David Beckham

 

Rebecca Loos akuzoi David Beckham-in se luajti kartën e viktimës ndërsa fliste për lidhjen e tyre të dyshuar në dokumentarin e tij të ri të Netflix, “Beckham”.

“Unë e kuptoj se ai ka një imazh për të ruajtur, por ai po e portretizon veten si viktimë dhe po më bën të dukem si një gënjeshtare, sikur i kam sajuar këto histori”, tha Loos për Daily Mail. “Ai duhet të marrë përgjegjësi.”

Loos pohoi në një intervistë bombë të vitit 2004 se ajo dhe lojtari i atëhershëm i Real Madridit kishin pasur një lidhje dashurie gjatë kohës që ai ishte i martuar me Victoria. “Duhet të mbani mend, ai është një burrë i martuar. Po sikur të jetë në drekë me Victoria? Duhet të prisni që ai të vijë tek ju, “tha ajo për Sky News.

David mohoi çdo pretendim për pabesi dhe vazhdoi jetën e tij, por pas dyerve të mbyllura, martesa e tij ishte në krizë.

“Nuk e di se si ia dolëmë, reflektoi bashkëpronari i Inter Miami me gruan e tij pranë tij. “Victoria është gjithçka për mua. Ta shihja atë të lënduar ishte tepër e vështirë, por ne jemi luftëtarë”, shtoi ai. “Ne kishim nevojë të luftonim për njëri-tjetrin dhe për familjen tonë. Ajo që kishim ia vlente të luftonim.”

Loos, e cila tani është një asistente mjekësore që jeton në Norvegji, tha se e vetmja arsye që ajo po flet kundër dokumentarit është sepse ajo ndjen se duhet të mbrohet.

“Dhe unë gjithashtu kam një familje dhe fëmijë dhe ata gjithashtu kanë Google ku mund të shikojnë dokumentarë,” tha ajo për Mail. “Dua që ata të dinë se nëna e tyre ishte mjaft e guximshme për t’u ngritur kundër tyre dhe për të mbrojtur të vërtetën.”

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top