Real Madrid shfaq interes për Edon Zhegrovën

Me merkaton e verës që po afron, Real Madrid duket se i ka idetë e qarta. Edhe pse Mbappé dhe Davies mbushin faqet e gazetave pranë Los Blancos, në Madrid mund të ketë një transferim surprizë.

Bëhet fjalë për Edon Zhegrovën, sulmuesin e Kosovës që po shkëlqen te Lille. Paraqitjet e tij në këtë sezon kanë sjellë interesin e gjigandëve spanjoll, sipas asaj që shkruan “Mas Fichajes”.

25-vjeçari është aktivizuar në 26 ndeshje këtë sezon, ku ka realizuar 5 gola dhe ka dhuruar 5 asiste. Për të ky është sezoni i 3-të te Lille.

Florentino Pérez, numri një i Real Madrid, është i vendosur të mos kursejë aspak në merkato. Përvecc këtyre emrave, të tjera afrime priten në verë.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top