Rama shkon në Vlorë, takim me asamblenë e PS-së

Kryeministri Edi Rama ka shkuar këtë të shtunë në Vlorë. Pas orës 10 ai do të zhvillojë në një takim me asamblenë e PS-së. Emri i kandidatit për kryetar bashkie dhe lista e këshilltarëve janë temat që pritet të diskutohen.

Rama gjatë mbërritjes në teatrin ‘Petro Marko’ është shoqëruar nga drejtuesi politik i PS-së për këtë qark, Blendi Klosin dhe nga deputeti Vullnet Sinaj.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top