Rama niset sot drejt Italisë/ Takim me Melonin dhe Presidentin e Senatit

Kryeministri Edi Rama do të niset pasditen e sotme drejt Italisë. ‘Reporttv’ raporton se Rama do të zhvillojë nesër një takim me homologen e tij Italiane, Giorgia Meloni ndërsa sot do të takohet me Presidentin e Senatit.

Gjatë qëndrimit në Itali, Rama nuk do të marrë pjesë në homazhe që do të kryhen në nder të ish-presidentit Napolitano.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top