Rama mbledh sot në orën 18:00 Grupin Parlamentar të PS

Grupi Parlamentar i Partisë Socialiste do të mblidhet këtë të mërkurë në orën 18:00. Me kërkesë të kryeministrit Edi Rama, mbledhja do të zhvillohet tek Kryesia e Kuvendit. Ende nuk dihet arsyeja e thirrjes së kësaj mbledhjeje, por mendohet të ketë lidhje me zgjedhjet lokale të 14 majit. Pak ditë më parë, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ), pranoi kërkesën e Partisë Socialiste për t’u regjistruar në zgjedhje si subjekt zgjedhor.

Basha pret delegacionin nga Ukraina, “harron” bluzën si Zelensky

Euro zbret pranë kufirit të 106 lekëve, prek nivelin më të ulët në një muaj ndaj Lekut

Turizmi, hotelet po i rrisin të ardhurat më shpejt se restorantet

Balla i përgjigjet Berishës: Prokuroria dhe Gjykata konfirmuan numrat e Policisë

Berisha shigjeton Alibeajn “Do votojë rritjen e rrogës së bashkëshortes”

Korreshi shkon në Kuvend me bukë misri dhe kos

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top