Rama e konfirmon: Ndryshime në qeveri, pas pak publikoj emrat

Kryeministri Edi Rama njofton ndryshimet në kabinetin qeveritar. Në nisje të mbledhjes së Asamblesë së PS-së, ai shkruan se gjithcka do ta zyrtarizojë pas pak direkt në Facebook.

“Pas pak, në 17.00, fjala ime drejtuar Asamblesë Kombëtare të Partisë Socialiste, propozimi i Sekretariatit të ri Ekzekutiv të partisë dhe paraqitja e propozimeve që do t’i drejtoj nesër Presidentit të Republikës për kabinetin e ri qeveritar🇦🇱🌹
Live edhe në këtë faqe🤗”, shkruan Rama.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top