Radhë të gjata për abone/ Këlliçi: Zgjidhja është autobusi falas (VIDEO)

Kandidati për Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi ka denoncuar radhët e gjatë qytetarëve për abone. Në një status në Facebook Këlliçi shkruan se situata tregon se sa shumë rëndon transporti në xhepat e qytetarëve dhe se zgjidhja është autobusi falas.

Radhët e gjata sot në Tiranë për abone tregojnë se sa shumë rëndon transporti publik në xhepat e qytetarëve. Autobusi falas është zgjidhja që unë ofroj për të ulur koston e tyre të jetesës dhe do ta realizoj.

 

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top