Punë e kryer, Lampard rikthehet si trajner te Chelsea

Chelsea ka arritur marrëveshje në parim për të emëruar Frank Lampard si trajner të përkohshëm.

Lampard ka pranuar një marrëveshje afatshkurtër që do të jetë e vlefshme vetëm deri në fund të sezonit aktual.

Chelsea do të vazhdojë bisedimet me Julian Nagelsmann, Luis Enrique dhe kandidatët për projekt afatgjatë.

Klubi donte të merrte pak kohë para se të merrte vendimin përfundimtar për trajnerin e ri kryesor për të tashmen dhe të ardhmen.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=792395582687935&set=a.188926249701541&type=3

 

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top