Punë e kryer, Lampard rikthehet si trajner te Chelsea

Chelsea ka arritur marrëveshje në parim për të emëruar Frank Lampard si trajner të përkohshëm.

Lampard ka pranuar një marrëveshje afatshkurtër që do të jetë e vlefshme vetëm deri në fund të sezonit aktual.

Chelsea do të vazhdojë bisedimet me Julian Nagelsmann, Luis Enrique dhe kandidatët për projekt afatgjatë.

Klubi donte të merrte pak kohë para se të merrte vendimin përfundimtar për trajnerin e ri kryesor për të tashmen dhe të ardhmen.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=792395582687935&set=a.188926249701541&type=3

 

Real Madrid e Barça nuk mund të përdorin më El Clasico për të sponsorizuar sfidat mes tyre

Milan blindon Maignan e mendon për të ardhmen: rinovim deri në 2028

Shpëton Broja, Pochettino i bën dalje 15 lojtarëve te Chelsea: ja kush do të ndryshojë fanellë

Sevilla ekspert si klub, Mourinho rekordmen si trajner: në Budaspet luhet me “autobus” e me “veteranë”

FOTO/ Vendosi dygolëshi i Mauro Icardi, ‘digjet’ Stambolli: Galatasaray 23 herë kampion i Turqisë

Sfidon Mou e “injoron” Romën, Mendilibar: “E përgatis këtë finale si çdo ndeshje tjetër”

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top