PSD merr kreun e Këshillit të Qarkut në Shkodër

Marina Duhani e PSD është zgjedhur kryetare e këshillit të qarkut Shkodër. Ajo mori 19 vota pro, 1 abstenim dhe 1 kundër, teksa ishte e vetmja kandidatë në votim.

Nga 22 anëtarë të këshillit të qarkut, i vetmi që nuk votoi ishte kryetari i Bashkisë Fushë Arrëz, Hil Curri.

Në mbledhjen e këshillit të qarkut Shkodër merrnin pjesë edhe 5 kryetarët e bashkive.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top