Protesta e opozitës/ Të rinjtë e FRPD-së nisin marshimin drejt Kryeministrisë: Mjaft është mjaft!

Të rinjtë e Forumit Rinor të PD kanë nisur marshimin drejt Kryeministrisë.

Qytetarë, simpatizantë të Partisë Demokratike janë bërë bashkë, teksa i janë bashkuar protestës së opozitës. Gjithashtu forca të shumta policie janë pozicionuar përpara Kryeministrisë.

Meta: Pas 2 vitesh Komisioni i Ligjeve merr në shqyrtim propozimin e Partisë së Lirisë

Rama: Hotelet të përgatiten për çmim reference

Banorët e Zall Herrit sërish në protestë, bllokojnë me gurë rrugën

Napoli-Real Madrid: një tërmet i fortë tronditi mbrëmë zonën

Parashikimi i motit: Diell dhe kthjellime

BE: Kosova ka mandat për hetime, Serbia të bashkëpunojë pa kushte

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top