Protesta e opozitës para Kuvendit, përplasje mes protestuesve dhe Policisë

Vazhdon protesta e opozitës përpara parlamentit, teksa tashmë ka edhe tensione.

Protestuesit po tentojnë të çajnë gardhin policor përpara Kuvendit.

Ndërsa, protestuesit u përpoqën të çajnë gardhin, policia është përgjigjur me spraj lotsjellës.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top