Priscilla Presley shfaqet në publik pas ndarjes nga jeta të Lisa Marie

Priscilla Presley bëri së fundmi paraqitjen e saj të parë zyrtare që nga ndarja nga jeta e vajzës Lisa Marie më 12 janar.

Ajo mori pjesë në një shfaqje për serialin e saj të ardhshëm në Netflix, “Agent Elvis”. Priscilla nuk është i vetmi anëtar i familjes që gjen famë në TV; mbesa e saj Riley Keough, aktualisht është duke luajtur në “Daisy Jones & The Six”. Por fatkeqësisht nuk duket se Priscilla dhe Riley do të festojnë së bashku rolet e tyre të fundit.

Vetëm disa ditë pas vdekjes së Lisa Marie, Priscilla paraqiti një peticion në LA duke vënë në dyshim “autenticitetin dhe vlefshmërinë” e një ndryshimi të vitit 2016 në besimin dhe pasurinë e Lisa Marie,e cila emëroi Keough si kontrollues.Tani, raportet pretendojnë se Keough dhe gjyshja e saj “nuk po komunikojnë” dhe po “përgatiten” për një betejë të gjatë gjyqësore.

Miku i vjetër i Lisa Marie i tha më parë Page Six, “Riley dhe Priscilla nuk po flasin. Marrëdhënia e tyre po ndryshon. Riley është e lënduar që kjo është kthyer në një çështje publike dhe e di se nëna e saj nuk do ta dëshironte kurrë këtë,” vazhdoi burimi, duke vënë në dukje se Keough është “shumë e stresuar”, por “duke u përpjekur të mbajë një qëndrim pozitiv”.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top