Presidenti Rtv Nacional Flamur Bucpapaj se bashku me gazetarin dhe botuesin e gazetës Nacional Mujo Buçpapapaj u takuan me presidentin e Shqipërisë Prof. Bajram Bega

Sot, presidenti i RTV Nacional “”dhe Tplani”” shpk, si dhe aksioneri i Tplani hec dhe ushtaraku i NATO-s, Flamur Bucpapaj, Se bashku u me gazetarin dhe botuesin e gazetës Nacional, Mujo Buçpapapaj, U takuan me presidentin e Shqipërisë, Prof. Bajram Bega. Takimi ishte shumë miqësor U diskutua per çështjet kombëtare dhe situatën në rajon. Ne e falënderuam zotin president për përkushtimin dhe atë që po bën për çështjen kombëtare. Takimet do të vazhdojnë edhe me ministrat dhe kryeministrin.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top