Presidenti Begaj dekreton Vlora Hysenin si drejtuese të re të SHISH

Presidenti i Republikës SH.T.Z Bajram Begaj dekretoi emërimin e znj. Vlora Hyseni si drejtuese të Shërbimit Informativ të Shtetit.

Kujtojmë se propozimi i emrit të saj nga ana e kryeministrit Edi Rama shkaktoi një valë reagimesh, lidhur me postim që ajo mbante më parë si drejtuese e Shërbimit Informativ të Kosovës.

Zbardhet platforma e grupit të PD

Një takim me Sali Berishën dhe përplasja me Alibeajn/ Ja si përgjigjet Gazment Bardhi

Mbledhja e grupit të PD, Çupi: Partia të drejtohet nga Tabaku dhe Bardhi

Sunak: 1800 shqiptarë të dëbuar që nga marrëveshja me Shqipërinë

Berisha thirrje qytetarëve nga Kuvendi: Protesta, protesta dhe vetëm protesta

KFOR-i heq telat me gjemba në Zveçan

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top