Prej disa vitesh është shkëputur nga muzika, Çiljeta Xhilaga zbulon profesionin e ri

Çiljeta Xhilaga është shkëputur prej disa vitesh nga karriera si këngëtare. Dhe tani ajo është fokusuar në një tjetër profesion, shumë larg muzikës.

Në një postim në Instagram, artistja shqiptare ka zbuluar se është rikthyer sërish në bankat e universitetit.

Ajo po studion për “Kriminologji” në Universiten e Drejtësisë.

Çiljeta Xhilaga publikoi një foto nga bankat e universitet teksa ndjek leksionet.

”Kriminologji”, shkruan ajo, duke treguar profesionin e ri ku po fokusohet.

 

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top