‘Po rifutem për të fituar, s’jam team Luiz’: Çfarë tha Efi para se të hynte në Big Brother

Para se të hynte në shtëpinë e Big Brother VIP, Efi dha një intervistë të shkurtër për Megi Pojanin për “Fan Club”.

“Team Efi apo Team Luiz?”, e pyeti Megi.

“Team Efi, nuk ka team Luiz, jam Efi dhe jam futur për të fituar. Luizi është shoku im dhe e dua shumë”, u përgjigj Efi.

 

Të kapur dorë për dore, Dafina Zeqiri publikon imazhin romantik me të dashurin e ri

Rita Ora thotë ‘e bukur’ për Dua Lipën, entuziazmohet kur përmendet se janë shqiptare

Shakira flet për Pique: Ishte prioriteti im

Zbulohet data e publikimit të “La Casa de Papel”

Kim K në një romancë dashurie me futbollistin

Britney Spears: Njerëzit nuk e dinë të vërtetën

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top