Plas e qeshura në Kuvend/ Basha zgjidhet kryetar i Grupit Parlamentar …

Teksa sot nisi sesioni i ri parlamentar, salla e Kuvendit është përfshirë nga të qeshura.

Shkak është bërë leximi i një kërkese të sjellë nga PD sot në orën 09:00 në sallën e Kuvendit, kur kryepalamentarja Lindita Nikolla prezantoi si kryetar grupi të demokratëve, Lulzim Basha.

Ky njoftim ka shkaktuar të qeshura, si nga të majtët dhe të djathtët.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top