Pique për këngën e Shakirës: Nuk mendoi për pasojat

Ish-mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, ka folur për këngën e famshme të ish-partneres së tij Shakira, ‘Bzrp Music Sessions, Vol. 53’ me Bizarrap, e cila përmbante një numër të madh ‘thumbimesh’ për të.

Ish-futbollisti ka kundërshtuar qëndrimin e këngëtares kolumbiane dhe ka sugjeruar që ajo të mos merrte parasysh ndjenjat e të tjerëve, ndërsa ai kritikoi edhe fansat e saj.

“Të kesh inat është shumë mirë, është në modë, por ne nuk mendojmë për pasojat që mund të ketë në nivelin mendor për personin që e hedhin. Funksionon shumë mirë për një person dhe është e mrekullueshme, por ne nuk mendojmë për personin tjetër më pas. Çfarë duhet të ndodhë? Ndoshta dikush kryen vetëvrasje dhe ne themi: “Oh, ne kemi shkuar shumë larg?” Jam shumë i zhgënjyer me atë që është shoqëria.”

Pique me një ton serioz ka treguar se si pasojë e këngës së Shakirës është ndjerë në shënjestër.

“Ju nuk e dini se çfarë kam marrë nga njerëzit që janë fansa të saj. Unë nuk e kam të keqen sepse janë njerëz që nuk i njoh fare. Nuk e di, ndoshta nuk kanë jetë. Çfarë rëndësie duhet t’u jepni se është zero. Nuk do t’i takoni kurrë në jetën tuaj, ata janë si robotë.”

Dyshja u ndanë kur Pique u përfol se e kishte tradhtuar Shakirën me Clara Chia-n dhe më pas pati një betejë të gjatë gjyqësore për të vendosur nëse dy fëmijët e tyre do të qëndronin në Barcelonë me të apo do të transferoheshin në Miami me të.

Robert De Niro reagon ndaj lajmit për Al Pacino

Tom Holland zbulon nëse do rikthehet si Spider Man

Brad Pitt sulmon Angelina Jolie: Donte të më dëmtonte

Princ William, së shpejti bashkëpunim me Youtube

Rezidenca e re e Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

Kim Kardashian, në një lidhje të re dashurie

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top