Përse gjesti i Jennifer Lopez irritoi fansat?

Përse gjesti i Jennifer Lopez irritoi fansat? Jennifer Lopez është parë këto ditë në ‘humorin’ e saj më të keq, teksa ka qenë e shoqëruar nga bashkëshorti i saj Ben Affleck.

Së fundmi ajo ka bërë një gjest aspak të këndshëm që ka revoltuar fansat dhe është kritikuar nga shumë të tjerë.
Teksa po shkonte në ‘MC Donalds’ me Affleck, Lopez JU ka drejtuar nga xhami i makinës gishtin e mesit paparacëve.

Këngëtarja në pamje të parë dukej shumë e lodhur e gjëja e fundit që donte të shihte ishin paparacët të cilët ajo i ‘përshëndeti’ në një formë aspak mikpritëse.

Shumë e kritikuan për gjestin, ndërsa disa të tjerë e mbrojtën duke thënë se ajo ka nevojë për privatësinë e saj. Megjithatë vlen të theksojmë se së fundmi këngëtaren nuk e kemi parë në formën e saj më të mirë.

 

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top