Përqafuar me Albert Halilaj, Majko shijon suksesin e fushatës në Kukës

Zgjedhjet e pjesshme në Kukës rikonfirmojnë besimin e qytetarëve të kësaj bashkie te Partia Socialiste, njeriu i tyre nga fshati Bicaj që tashmë do të drejtojë Bashkinë dhe te puna e drejtuesit politik në këtë qark, Pandeli Majko.

Grupet e numërimit po u japin dorën e fundit dhe atyre pak kutive që kanë mbetur, ndërsa rezultati është i pakthyeshëm.

Pandeli Majko arriti të fitonte muaj më parë kur punoi për Safet Gjicin dhe të njëjtin rezultat duke se ka arritur ta marrë dhe në votimet e 24 shtatorit. Kur kanë mbetur dhe më pak se 8 kuti për t’u numëruar, festa në Kukës ka nisur.

 

Rezultati i perditesuar deri tani nga numerimi i votave ne Kukes
Rezultati i perditesuar deri tani nga numerimi i votave ne Kukes

Rezultati i perditesuar deri tani nga numerimi i votave ne Kukes
Drejtuesi politik i PS në qytetin verior ka ndarë një fotografi përqafuar me Albert Halilaj, që tashmë do të jetë kryebashkiak i ri dhe Granit Gjanën, prefektin e ri të Kukësit.

“Tani në Kukës… Në qendrën e numërimit! 5 mijë vota para Albert Halili… deri tani! FALEMINDERIT”, përmbyll politikani socialist.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top