Përmendi nominimet, ‘Vëllai i madh’ merr këtë vendim ndaj Luizit

Banorët e kanë zgjedhur gjithnjë liderin e javës në shtëpinë e “Big Brother VIP” me shumicë votash, mirëpo këtë herë produksioni kishte menduar një tjetër mënyrë. Secili banor duhet të fliste në podium dhe të bënte fushatë për të bindur banorët e tjerë se përse duhet të jepnin votën e tyre.

Më pas ai që do të shpallej fitues do të merrte një avantazh në lojë. Por, Luizi u eleminua shumë shpejt nga kjo garë. Teksa mbante fjalimin e tij, ai përmendi nominimet duke thënë se nëse do ta merrte ai avantazhin, do nxirrte në nominim banorët më të fortë.

Mirëpo, kjo bëri që ‘Vëllai i madh’ t’a pezullonte Luizin nga gara.Luiz Ejlli eshte shendrruar ne nje nga emerat me te komentuar te ketyre muajve, pas hyrjes se tij ne shoëin me te shikuar Big Brother Vip Albnania. Me buzqeshjen e tij, humorin dhe energjin pozitive, Luizi ka arritur t’i marr zemerat e te gjith shqiptareve dhe te behet pretendenti kryesore per te fituar kete gare.

Pjesëmarrja e tij në një shoë të tillë ka bërë që Big Brother këtë vit të thyej cdo rekord shikueshmërie duke lënë pas Bigun e vit të kaluar ku bënte pjesë Donald Veshaj, një prej banoreve mjaftë të komentuar atë vit. Energjia e Luizit sa vjen dhe shtohet e si duket serioziteti i madh për fitore nuk ka të ndalur.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top