Përkeqësohet gjendja shëndetësore e Bruce Willis

Demenca frontotemporale me të cilën u diagnostikua Bruce Willis më 16 shkurt e la botën e kinemasë në shok. Aktori i “Die Hard” vuante prej disa kohësh nga kjo sëmundje dhe lajmi u komunikua për të gjithë fansat e tij përmes një deklarate zyrtare të shkruar nga familja e tij.

“Është një lehtësim që më në fund të kemi një diagnozë të qartë”, thuhej në deklaratë. Tashmë në një intervistë të publikuar nga gazeta Bild, një person i afërt me aktorin pohon se simptomat e tij janë përkeqësuar. Gazeta gjermane Bild ka publikuar një intervistë me Wilfried Gliem, i cili pretendon se është xhaxhai i Willis. Në bisedë, Gliem tregon se çfarë i ka treguar nëna e aktorit, Marlene Willis.

“Ajo thotë se nuk është e sigurt që djali i saj e njeh atë. Sjellja e tij është e ngadaltë dhe pak agresive,” komentoi Gliem. “Nuk është e mundur të bëjmë një bisedë normale. Mamaja e Bruce na mban të informuar. Ne i telefonojmë njëri-tjetrit një herë në muaj. “Scout dhe Tallulah janë dy vajza shumë të forta që tani janë aty për babanë e tyre, ashtu si ai ka qenë aty për ta. Simptomat fillimisht filluan të shfaqen në Bruce dy vjet më parë. Sipas raportimeve, gjatë xhirimeve ai kishte vështirësi në mbajtjen e bisedave, dhe nuk mund t’i lidhte fjalët siç duhet.

Të kapur dorë për dore, Dafina Zeqiri publikon imazhin romantik me të dashurin e ri

Rita Ora thotë ‘e bukur’ për Dua Lipën, entuziazmohet kur përmendet se janë shqiptare

Shakira flet për Pique: Ishte prioriteti im

Zbulohet data e publikimit të “La Casa de Papel”

Kim K në një romancë dashurie me futbollistin

Britney Spears: Njerëzit nuk e dinë të vërtetën

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top