Pasi u shpall fituese e Big Brother VIP Albania, Egla Ceno bëri veprimin e papritur në Instagram që habiti të gjithë

Vetëm pasi u shpall fituese e Big Brother VIP Albania, Egla Ceno bëri një veprim të papritur në llogarinë e saj zyrtare në Instagram.

Fituesja e këtij edicioni, hoqi pothuajse të gjithë nga lista e personave që ndjek, duke mbajtur vetëm dy llogari.

Kjo gjë u vërejt vetëm së fundmi dhe pas përfundimit të spektaklit, që u finalizua me fitoren e saj të shtunën e kaluar.

Egla, tani ndjek vetëm dy llogari në Instagram, njëra që është faqja e produksionit të Big Brother VIP Albania dhe tjetra një ‘fan-page’ i saj.

Nuk dihet pse Egla vendosi që papritur të largojë të gjithë nga Instagrami.

Aktorja u shpall fituese e edicionit të tretë të BBVA-s, pas një rrugëtimi të gjatë brenda dhe një konkurrence të ashpër.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top