Pas takimit me Gjiknurin në seli, ambasadorja Kim takon Enkelejd Alibeajn në Kuvend

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka mbërritur në Kryesinë e Kuvendit. Kim do të zhvillojë një takim me deputetin Enkelejd Alibeaj. Ky takim vjen menjehrë pas bisedimeve të zhvilluar në selinë e PS-së, mes ambasadores amerikane dhe Damian Gjiknurit.

Ambasadorja ishte në selinë rozë rreth orës 10:40 dhe mendohet se situata politike dhe zgjedhjet e 14 majit ishin ndër tëmat e diskutuara.

 

Meta: Pas 2 vitesh Komisioni i Ligjeve merr në shqyrtim propozimin e Partisë së Lirisë

Rama: Hotelet të përgatiten për çmim reference

Banorët e Zall Herrit sërish në protestë, bllokojnë me gurë rrugën

Napoli-Real Madrid: një tërmet i fortë tronditi mbrëmë zonën

Parashikimi i motit: Diell dhe kthjellime

BE: Kosova ka mandat për hetime, Serbia të bashkëpunojë pa kushte

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top