Pas shumë debatesh e keqkuptimesh, pajtohen Efi me Kiaren

Pas shumë debatesh e keqkuptimesh Efi e Kiara u pajtuan. Vajzat kanë vendosur që çdo problem që lindi nga jashtë shtëpisë së Big Brother Albania VIP, ta lënë jashtë ashtu edhe siç thotë rregullorja e BB.

Një debat me tone të larta kanë ndodhur mes Kiarës dhe Efit në spektaklin e fundit. Duket se hatërmbetja e Kiarës kundrejt Efit nuk ka përfunduar ende.

Kiara: Ke qenë me mua shoqe. Prej meje je afruar me Luizin.

Efi: Vërtetë e ke?

Kiara:Po.

Efi: Seriozisht? Tani po e marr vesh unë këtë. Unë jam afruar me Luizin që prej gënjeshtrës që bëri. Në momentin që më thua e pashë situatën dhe nuk ka asgjë , i bie që këtu ka gënjeshtër. Ti përballë meje po gënjen sy më sy. Shumë e shëmtuar kjo që po thua.

 

Kiara: Shumë e shëmtuar kjo që po bën tipër vëmendje. Ti ke folur për mua jashtë, ndërkohë që unë thoja dua të pi kafe me Efin.

Efi: Unë e kuptoj Luizin, nuk kuptoj Kiarën. E kam pyetur je dakord me situatën e ndodhur, më tha dakord.

Kiara : Prisja një telefonatë nga Efi. Nuk i hedh poshtë kollaj njerëzit, por ti më ke vrarë. Njerëzit që më duan më vrasin më shumë. Nuk ke hedhur nj foto me mua.

Efi: Pavarësisht sa shoqe e kam Kiarën, mendimin do e jap.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top