Pas problemeve me menaxherin, Bardhi ‘zhduket’ nga Instagrami

Mosmarrëveshjet mes Bardhit dhe menaxherit të tij Jetmir Agaj duket se nuk kanë mbaruar.

Ditë më parë ka qenë Sara Gjordeni, ajo e cila përmes Instagramit ka treguar se menaxheri ia ka anuluar koncertin Bardhit.

Por tani Bardhi nuk figuron as në Instagram, llogaria e tij është ‘deaktive’ për momentin.

Akoma nuk dihet nëse e ka mbyllur me dëshirën e tij apo mund të jetë problemi i radhës me menaxhmentin.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top