Pas daljes nga BBVA, Maestro merr ofertën marramendëse në emision

Në emisionin “Ndryshe” me Salsano Rapin, Adi Pojanën dhe Anxhela Baxhija rubrika e telefonatës kurth është një nga më të ndjekurat dhe më të pëlqyerat.

Të shumtë janë personazhet e famshëm që kanë rënë në grackën e tyre, disa e kanë marrë bisedën shumë seriozisht dhe kanë filluar të besojnë gjithçka nga rrengu.

Por këtë herë ishte radha e Armaldo Kllogjerit, ish-banorit të shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP. Treshja e njohur telefonuan tenorin dhe i sugjeruan një ofertë për sallonin e ri të bukurisë që do të hapej, pra për të bashkëpunuar me të.

Ndërkohë që telefonata po vazhdonte dhe Armaldo ndodhej në rrugë gjithçka dukej se po shkonte sipas planit, por jo.

Pasi futet në makinë dhe po dëgjonte zërin e tij në Top Albania Radio ai shprehet se:

“Po unë sapo kam hipur në makinë dhe po ju dëgjoj në Top Albania Radio, mos më patë gjë që dola nga makina? Për fat të mirë mua nuk ma hedh dot njeri se më sheh Zoti lart”.

Oferta nga salloni i bukurisë ishte që në këmbim të 10,000 eurove Armaldo të bënte flokët si Luiz Ejlli duke qenë se kjo tani është kthyer edhe në një lloj trendi. Maestro nuk e pranoi këtë ofertë me arsyetimin se flokët nuk i shkonin ashtu.

 

 

Ryan Gosling flet për raportin me Eva Mendes

Megan Fox dhe reperi shfaqen në publik pas aludimeve për ndarje

Al Pacino baba për herë të katërt në moshën 82-vjeçare

Arnold Schwarzenegger reagon ndaj largimit të Bruce Willis nga aktrimi

Detaje nga romanca e Kylie Jenner me aktorin

Lana Del Rey rikthehet në skenë

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top