Pas Berishës, GJKKO shtyn edhe seancën për Malltezin

Gjykata e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit pasi shtyu seancën për liderin e opozitës, Sali Berisha, bëri të njëjtën gjë edhe për dhëndrin e tij, Jamarbër Malltezin.

Seanca për revokimin e masës së sigurisë për anëtarin e Këshillit Kombëtar të PD është shtyrë për në datën 8 mars.

Më herët u njoftua për zvarritjen e procesit ndaj kreut të PD, Sali Berisha.

Avokati i këtij të fundit tha se qëllimi i gjykatës është që të djegë mandatin e tij.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top