“Parada” e socialistëve para Asamblesë/ Rama me atlete, Nikolla dhe Spiropali me ngjyra

Një e nga një, ministra, kryebashkiakë, dhe zyrtarë socialistë kanë mbërritur në mbledhjen e Asamblesë Kombëtare që është duke u mbajtur në një resort në periferi të Tiranës. Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që të shfaqet sport, ndërkohë që disa prej ministreve, dhe kryetarja e Kuvendit Lindita Nikolla, kanë zgjedhur veshje me ngjyra, për asamblenë e kësaj të diele.

Rama tha se mbledhja e sotme synon riorganizimin e partisë, ndërkohë që nuk preferoi të bënte asnjë koment për akuzat e Arben Ahmetajt.

 

 

 


Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top