Pak ditë pas nisjes së fushatës, Meta shkon sërish në zyrën e Berishës

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta është duke zhvilluar një takim në selinë e PD-së, me ish kryeministrin Sali Berisha.

Takimi mes tyre vjen pak ditë pas nisjes zyrtare të fushatës elektorale që u mbajt në “Air Albania”.

Prej ditësh ish kryeministri Sali Berisha dhe kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta janë duke zhvilluar fushatë së bashku nëpër bashkitë e vendit.

Ditën e djeshme Meta e Berisha ishin në Gramsh ku prezantuan kandidatin e koalicionit “Bashkë fitojmë” në zgjedhjet e 14 majit.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top