Pajtohen Luizi e Kiara, ‘rrjedhin’ puthjet e përqafimet mes tyre

Luizi dhe Kiara i kanë dhënë fund mosmarrëveshjeve të tyre brenda shtëpisë së BBVA.

Ata kanë arritur të gjejnë një gjuhë të përbashkët dhe më në fund janë pajtuar.

Para pak minutash, ata i kanë dhuruar puthje dhe përqafime mes njëri tjetrit.

Krisja e tyre kishte nisur javën e kaluar, kur përgjatë një sfide të “Vellaut të Madh”, Luizi e kishte ndaluar fizikisht Kiarën për të dalë nga një hapësirë e ngushtë e shtëpisë në tentim për t’ia prishur lojën, e kjo kishte shkaktuar reagime të mëdha dhe akuza për “përdorim të forcës”.

Zbulohet data e publikimit të “La Casa de Papel”

Kim K në një romancë dashurie me futbollistin

Britney Spears: Njerëzit nuk e dinë të vërtetën

Khloé Kardashian flet për betejën me kancerin e lëkurës

Ariana Grande bën kërkesën për divorc nga Dalton Gomez

Angelina Jolie i drejtohet ndjekësve shqip

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top