Pa të brendshme në Eurovision? Besa Kokëdhima shuan kureshtjen e të gjithëve…

Besa Kokëdhima ka qenë një ndër të ftuarat speciale në programin “Cherry on Top”, ku ka folur për jetën e saj profesionale dhe atë personale.

Një ndër bisedat që u komentua gjatë në studio ishte performanca e artistes në Eurovision, ku një ndër detajet që u komentua më së shumti ishte veshja.

Një ndër pyetjet që ende nuk ka patur nëj përgjigje është nëse Besa kishte veshur të bendshme apo jo gjatë performancës së saj. Pjesë nga biseda:

Bora: Nuk na shpëton syri kritik në këto kometicione, do shihet performanca, do shihet zëri, do shihet kënga po do shihet veshja, që ishte shumë e komentuar, po i ka Besa apo nuk i ka Besa?

Besa: Ca ishte i ka?

Lexo edhe:
Besa Kokëdhima zbulon arsyen që nuk e çoi në finalen e Eurovisionit
Dështoi të dërgonte Shqipërinë në finalen e Eurovision, reagon Besa Kokëdhima
Bora: Të brendshme apo jo?

Besa: Se nuk e kuptova në fillim. E mora vesh. Patjetër që i kam dhe po ju them se nuk kam dalë kurrë të bëj një xhirim ne jetë pa të brendshme sepse nuk rri dot.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top