Pa makeup dhe shumë sensuale! Dua Lipa ndez Instagramin nga pushimet ne Ibiza.(Foto)

Dua Lipa është duke i kaluar pushimet e saj në Ibiza, dhe së fundmi ajo ka publikuar disa fotografi në Instagram, që edhe kësaj radhe nuk kaluan pa u komentuar nga ndjekësit e saj.

Ajo se çfarë u komentua është veshja e saj, shkruan Dailymail.

Të brendshmet e bardha nën fustanin e tejdukshëm e vunë në pah edhe më shumë fizikun e saj, derisa pozonte pranë një liqeni në ‘arratisjen’ e saj verore.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top