Olta u bën ‘presion’ vajzave t’i kthejë kundër Luizit: Bashkohuni, se ai është mashtrues profesionist

Që nga dalja e Kiarës, Luizi e ka injoruar totalisht Oltën.

Kjo nuk i ka pëlqyer aspak aktores.

Ditën e sotme, ajo e ka nisur me mision.

Aktorja u ka folur vajzave pikërisht rreth Luizit.

Olta është shprehur se Luizi është mashtrues profesionist dhe i mashtron njerëzit.

Princ William, së shpejti bashkëpunim me Youtube

Rezidenca e re e Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

Kim Kardashian, në një lidhje të re dashurie

Elon Musk rifiton statusin si njeriu më i pasur në botë

Amber Heard: Nuk do heq dorë nga Hollywood

Ryan Gosling flet për raportin me Eva Mendes

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top