Olta u bën ‘presion’ vajzave t’i kthejë kundër Luizit: Bashkohuni, se ai është mashtrues profesionist

Që nga dalja e Kiarës, Luizi e ka injoruar totalisht Oltën.

Kjo nuk i ka pëlqyer aspak aktores.

Ditën e sotme, ajo e ka nisur me mision.

Aktorja u ka folur vajzave pikërisht rreth Luizit.

Olta është shprehur se Luizi është mashtrues profesionist dhe i mashtron njerëzit.

Tjetër sukses, Dua Lipa do të luajë në një film thriller.

Më shumë se 900 milionë dollarë fitime, regjisorët për ‘Oppenheimer’: Tejkaloi pritshmëritë

Kanye West vijon të shkaktojë trazira në Itali

Të kapur dorë për dore, Dafina Zeqiri publikon imazhin romantik me të dashurin e ri

Rita Ora thotë ‘e bukur’ për Dua Lipën, entuziazmohet kur përmendet se janë shqiptare

Shakira flet për Pique: Ishte prioriteti im

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top