Olta-Kristit: Mua më thoje je xheloze, ja në çfarë pike arrite – Armaldo i jep dorën Luizit për lojën e tij

Olta i tha Kristit se ndodhet në këtë fazë, për shkak se ai u lidh me Keisin dhe doli komplet nga rruga e garës.

Ajo tha se kur ai u afrua me Keisin, i thonte Oltën se ajo ishte xheloze, por sipas saj, ajo thjesht i ka thënë që do shkonte në këtë pikë ku është tani.

Kristi u shpreh se ai ka kaluar shumë mirë me Keisin dhe se ajo ishte zgjedhja e tij. Olta tha se edhe ajo dhe Maestro i kanë thënë Kristit se duke qëndruar vetëm me Keisin do të rrezikojë finale dhe sipas saj, ashtu ndodhi. Ai doli nga gara.

Nga ana tjetër, Armaldo i dha dorën Luizit për mënyrën se si ai e bëri lojën. Ai ia bëri Luizit hallall veprimin për dërgimin e tij dhe Kristit në nominim.

Kujtojmë se këtë javë, Luizi, Kristi dhe Armaldo janë në nominim.

 

 

 

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top