Olta diskuton me Luizin: Pse nuk e lë Maestron të rrijë me mua

Olta i ka thënë Luizit se ai nuk e le Maestron të rrijë me të.

Por Luizi e ka kundërshtuar atë.

Ai është shprehur se secili bën zgjedhjen e vet dhe se ai nuk detyron askënd të rrijë me të.

 

 

Pajtohet Kim dhe Kourtney Kardashian

Debate mes JLo dhe Ben Affleck, shkak aktorja?

Arrestohet një person për vrasjen e Tupac Shakur

Ashton Kutcher dhe Mila Kunis shfaqen në publik pas kritikave

Kourtney Kardashian sulmon Kim: Jam e lumtur larg teje

Ndahet nga jeta Dumbledore, ylli i Harry Potter

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top