Noah Cyrus kritikon Miley për intervistën virale

 

Noah Cyrus thuhet se e kritikoi motrën e saj, Miley Cyrus në seksionin e komenteve të një interviste podcast që është rishfaqur në TikTok.

“Mosrespektimi në këtë video…”, ka shkruar këngëtarja “Jully”për pamjet që qarkullojnë në rrjetet sociale.

Klipi në fjalë shfaqte Miley duke biseduar me Joe Rogan për vëllezërit e motrat e saj në “The Joe Rogan Experience” në shtator 2020. Ai e pyeti nëse përvoja e Noah-së duke u rritur nën hijen e saj e kishte penguar atë nga ndjekja e një karriere në Hollywood.

“Ose shkoni në njërën anë ose në tjetrën,” u përgjigj këngëtarja e “Midnight Sky”, duke vënë në dukje se motra e saj më e vogël “dëshiron” një jetë në qendër të vëmendjes.

“Ajo ka një album që unë e dua të quajtur “The End of Everything”… dhe është albumi më dëshpërues që do të keni dëgjuar ndonjëherë”, vazhdoi Miley. “Ajo është 20 vjeç. Ajo është emo. Ajo është si një fëmijë emo.”

Rogan pyeti nëse Noah ishte “emo” sepse ajo u rrit me aktoren e “Hannah Montana”. “Ajo ka një këngë ku thotë: “Motra ime është si dielli / Do ta ndjekë kudo që të shkojë / por unë jam më shumë si një re shiu.” shtoi ajo.

Komentatori i UFC-së sugjeroi që ndoshta Noah duhet “të shkojë te mjeku”, për të cilën Miley u përgjigj: “Ajo po shkon. Të gjithë shkojmë. Por ajo është vetëm 20 vjeç, kështu që shqetësohem për të”, përfundoi ajo.

Fansat menjëherë reaguan duke thënë se komenti i Noah ishte i lidhur me grindjen e dukshme familjare rreth divorcit të prindërve të tyre Billy Ray Cyrus dhe Tish Cyrus.

“Ajo kishte tre vjet për të thënë diçka. Ajo po e thotë këtë vetëm sepse familja është e ndarë mes mamasë dhe babait të saj”, shkroi një person.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top