Ngacmimet Armaldo-Luiz: Nuk je në standartin të fitosh Big Brother

Gjatë një diskutimi mbrëmjen e sotme mes banorëve, nuk kanë munguar ngacmimet dhe ironitë e Luizit dhe Armaldos me njëri tjetrin.

Luizi: Më thuaj çfarë të bëj për të ndihmuar?

Armaldo: Ti bëj për vete, je dobët. Nuk ke filluar akoma të kapësh standartin që të fitosh Big Brother-in. Ti je grop.

Luizi: Mos më prek aty Armaldo, nuk e përballoj. Po ik o Armaldo…bëj valixhet gati.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top