Neymar i varur nga pokeri

Qëndrimi i Neymar gjatë festës së vajzës së tij shkaktoi një reagim të fortë në rrjetet sociale.

Mavi mbushi gjashtë muajsh dhe Neymar së bashku me nënën e saj, Bruna Biancardi, vendosën t’i organizonin një festë për të festuar.

Ylli brazilian i futbollit ishte shumë i dashur me vajzën e vogël të cilën e kishte rritur në tavolinë, por mendja e tij nuk ishte 100% aty.

Pranë tij në tavolinë ishte celulari i tij dhe “u kap” duke luajtur poker online.

Marrëdhënia dhe varësia e tij ndaj pokerit është e njohur, madje ai reklamon një kompani të caktuar që ka lidhje me pokerin online.

Play Video
Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top