‘Në shtëpinë time të dytë’: Enca rikthehet në Dubai: Jam shumë e lumtur

Një nga këngëtaret më të përfolura shqiptare, Enca Haxhia, është rikthyer në shtëpinë e saj të dytë, si i quan ajo Emiratet e Bashkuara Arabe.

Enca është shfaqur provokuese teksa shijon diellin e Dubait dhe këtë moment nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit.

“Përshëndetje Dubai. Jam kthyer në shtëpinë time të dytë, jam shumë e lumtur”, thotë këngëtarja në videon e postuar në Instastory.

Më poshtë keni pamjet.

Getinjo konfirmon rikthimin me Vivin

Çfarë ka ndryshuar në jetën e Johnny Depp dhe Amber Heard, një vit pas gjyqit?

Çfarë ndodhi sërish mes Kejvinës dhe Luizit

Robert De Niro reagon ndaj lajmit për Al Pacino

Tom Holland zbulon nëse do rikthehet si Spider Man

Brad Pitt sulmon Angelina Jolie: Donte të më dëmtonte

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top