Në prag të nisjes së fushatës, Meta takim me Berishën në selinë blu

Në prag të nisjes së fushatës zgjedhore të 14 majit, kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka mbërritur paraditen e kësaj të premteje në selinë blu.

Meta do të zhvillojë një takim me Sali Berishën, ndërsa mendohet se në fokus të diskutimeve do të jenë pikërisht zgjedhjet.

Kujtojmë se në 14 maj, Berisha dhe Meta do të dalin me koalicionin “Bashkë Fitojmë”.

Ambasadori amerikan në Serbi: Prishtina do të përballet me pasoja

KAS pranon vendimin për hapjen e kutive të Bashkisë së Rrogozhinës

Borrell takohet me Kurtin: Situata në veri të Kosovës është e rrezikshme

Çështja e Fredi Belerit/ Ministri i jashtëm grek do të takohet me Xhaçkën në Olso

Von der Leyen flet për tensionet në Veri të Kosovës: Palët të marrin masa

Rama në Forumin e Bratislavës sulmon BE-në: Pa Turqinë do kishim më shumë vdekje gjatë COVID-19

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top