Ndahen Dafina e Dj Geek?

Dafina Zeqiri dhe dj Geek i kanë dhënë fund lidhjes së tyre disa vjeçare.

Edhe pse pak ditë më parë, u përfolën se çifti i estradës shqiptare po kalojnë një periudhë jo të mirë, e vërteta duket se paska qenë më e thellë se kaq.

Burime për “WHO” kanë treguar se Dafina i ka dhënë fund lidhjes së tyre për shkak se dyshja nuk po funksiononte më. Nuk dihet nëse ka pasur arsye të tjera më forta që kanë bërë që Dafina t’i japë fund lidhjes së saj, e cila u ekspozua shpesh në rrjetet sociale.

Nga ana e tyre ende nuk ka pasur asnjë koment për lajmet që po qarkullojnë.

Tashmë mbetet të shihet nëse projekti i ri i Dafinës do jetë këngë kushtuar ndarjes

Arnold Schwarzenegger flet për lidhjen jashtëmartesore

Princ Harry: Mediat dëmtuan lidhjet e mia

Dua Lipa flet për fëmijërinë e saj në Uk dhe Kosovë

Cilat shenja japin puthjet më të mira

Bebe Rexha reagon sërish ndaj kritikave për peshën e saj

Reagimi i Taynas kur ia hedhin të brendshmet në skenë gjatë koncertit

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top