Natalie Portman nxit spekulimet se është ndarë nga balerini

Intervista e fundit e Natalie Portman me Wall Street Journal lë të kuptohet për një ndarje zyrtare midis saj dhe bashkëshortit, Benjamin Millepied.

Autori i artikullit, i cili u botua të hënën, thekson se Natalie “jeton në Paris me dy fëmijët e saj”, por nuk përmend bashkëshortin e saj.

Portman, mbërriti gjithashtu solo në Golden Globes të dielën e veshur me një fustan Dior Haute Couture dhe pa unazë dasme, duke nxitur më tej thashethemet për divorc.

Edhe pse dyshja ende nuk e kanë adresuar statusin e marrëdhënies së tyre, ka pasur spekulime se ata i dhanë fund pas lidhjes së dyshuar të Millepied me një grua shumë më të re të quajtur Camille Etienne.

Koreografi francez u fotografua me aktivisten për ndryshimet klimatike në mesin e vitit 2023.

“Ata nuk janë ndarë dhe po përpiqen t’i zgjidhin gjërat,” i tha një burim më parë Page Six. “Ben po bën gjithçka që mundet që Natalie ta falë. Ai e do atë dhe familjen e tyre.”

Një burim i brendshëm shtoi në kohën e nënës së dy fëmijëve, e cila ndan djalin Aleph dhe vajzën Amalia me balerinën franceze, “Fokusi i saj më i madh për momentin është mbrojtja e fëmijëve”.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top