Mozzik i vë kurorën Dafinës, “hedh” poshtë miqësinë me Ledrin

Pavarësisht përplasjeve të shumta, kunjave apo unfollow-ve në Instagram, për reperin Mozzik, Dafina Zeqiri është artistja më e mirë me të cilën ka bashkëpunuar ndonjëherë.

Megjithëse u mendua gjatë nëse duhet ta shkruante apo jo, ai vendosi t’i tregojë publikut mendimin e tij, duke i vendosur Dafit “kurorën” si më e mira.

“Asnjiher s’e niva tu fol keq për dikon”- shprehet ndër të tjera reperi dhe me këtë deklaratë i trazoi ca ujëra.

Me “ujërat” nënkuptojmë Ledrin, Sarën apo Melinda Ademin.

Pikërisht kjo e fundit e thumboi për faktin që Dafina nuk i duket “feministe”, ndërsa me Sarën e Ledrin është histori më e gjatë.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top