Mozzik del publikisht kundra partnerit të Loredanës

Nga sot e tutje Mozzik është fans i Bayern Munich.

Reperi ka thyer rrjetin me reagimin e tij të fundit, që dukshëm është një ngacmim për fansat lidhur me romancën e re të Loredanës me futbollistin Karim Adeyemi.

Thënë kjo, Karim luan si sulmues për “Borussia Dortmund”, që është skuandra kundërshtare më e madhe e Bayern në Bundesliga. Sezonin e kaluar dy skuadrat luftuan kokë më kokë me njëra-tjetrën për titullin kampion. Dhe ishte Bayern ai që triumfoi ditën e fundit të kampionatit me një pikë diferencë.

Sigurisht postimi i Mozzik ka marrë një lumë komentesh me fansat që janë treguar të vëmendshëm dhe nuk u ka munguar ky detaji.

Postimi i Mozzik vjen disa ditë pas Loredana zyrtarizoi lidhjen me 21-vjeçarin. Në një intervistë të fundit, Mozzik tha se ai dhe Loredana kanë lënë pas mosmarrëveshjet dhe tani kanë një raport të qetë dhe merren vesh për hir të vajzës së tyre.

Romani “Doktoresha” për nga përshkrimi i Shqipërisë në diktaturë përngjan shumë me Afganistanin e Khaled Hosseinin, përmes veprës “Gjuetari i balonave”: Si Afganistani nën sundimin e talebanëve … Mund ta gjeni në te gjitha libraritë Për porosi kontaktoni në numrin: 067 53 32 700
Scroll to Top